China Car Forums banner
21 - 40 of 101 Posts
Eerste Wuling Rongguang Microvan rolt van de band in Egypte als Chevy Move N300

Op 9 mei rolde de eerste Chevy Move N300 microvan, een re-badged Wuling Rongguang, van de assemblagelijn in de fabriek van GM in Egypte. Gebouwd van complete-knock-down (CKD) kits geleverd door SGMW, een joint venture van SAIC, GM en Wuling, zal de N300 in het derde kwartaal van 2012 in de verkoop gaan. Hij zal worden gedistribueerd in Noord-Afrika en de Arabia Free Trade Zone.

SGMW en GM Egypte tekenden in november 2011 een overeenkomst voor een technologielicentie en technische diensten met betrekking tot de assemblage van de Chevy Move N300 in Egypte. De jaarlijkse productie van de goedkope bestelwagen zal naar verwachting 5.000 bereiken. Momenteel is de N300 lokaal verkrijgbaar als geĂŻmporteerd model; zo ook de kleinere N200, een re-badged Wuling Hongtu.

Egypte is het eerste, maar niet het enige buitenlandse land dat Wuling-modellen produceert. In augustus staat een ander model van SGMW, de Wuling Hongguang of CN100, gepland om van de band te rollen in de fabriek van GM in Halol, India.

SGMW, de grootste microvan-fabrikant in China, leverde in 2011 meer dan 1,3 miljoen voertuigen, waaronder 1,21 miljoen modellen van het merk Wuling (meestal microvans). De verkoop van de Rongguang/N300, die oorspronkelijk op 13 juni 2008 werd uitgebracht, bereikte begin maart van dit jaar 1 miljoen.

Het bedrijf verscheepte in 2011 een beperkt aantal van 14.000 eenheden naar buitenlandse markten. Dit jaar mikt het op meer dan 20.000 in de verkoop in het buitenland.
 
21 - 40 of 101 Posts